Gdzie szukać noclegów? + Kod rabatowy dla Was.

lutego 23, 2020


Dziś mam dla was propozycję stron, na których możecie wyszukać ciekawe oferty noclegów. 

BOOKING
Z Booking korzystałam najczęściej. Po kilku zarezerwowanych i zrealizowanych wyjazdach otrzymujemy od nich dodatkową zniżkę na niektóre noclegi. Są dwa poziomy programu genius. W pierwszym musimy zrealizować dwa pobyty w ciągu dwóch lat. Wtedy otrzymamy 10% zniżki na wybrane obiekty. Poziom drugi obejmuje zniżki 10%, lub 15% zniżki w wybranych obiektach, bezpłatne śniadanie oraz podwyższenie kategorii pokoju. Członkostwo nigdy nie wygasa. Ja zawsze czytam opinie i zawsze byłam zadowolona korzystając z booking. Oprócz noclegów można sprawdzić tam loty, wynająć auto lub wyszukać ciekawe restauracje.


SLOWHOP
To miejsce, w którym wyszukasz prawdziwe perełki z super widokiem. Są tam same wyjątkowe miejsca. Drewniane domki, z dużymi przeszkleniami. Miejsca, w których można urządzić imprezki, wesela, wieczory panieńskie, albo po prostu takie, w których na 100000% odpoczniesz. Znajdziesz tam eko domki z hamakami, sauną i innymi udogodnieniami. Oprócz noclegu i miejsca na imprezkę są tam też różne wydarzania, na które możesz się zapisać. Na przykład warsztaty jogowe, albo wycieczki zorganizowane. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

AIRBNB
To kopalnia niesamowitych miejsc w okazyjnych cenach. Szczególnie za granicą. Czasem przy rezerwacji na dłuższy czas (no 7, 10 nocy) można otrzymać zniżkę. Tak samo, jeśli zarezerwujesz termin z dużo szybszym wyprzedzeniem. Dzięki tej metodzie zarezerwowaliśmy apartament w Zakopanem dużo taniej. Będziemy tam w lipcu i na pewno damy znać jak nam się podobało. Na Airbnb możesz też skorzystać a atrakcji takich jak np lekcja gotowania albo możesz wziąć udział w jakiejś wyprawie np na safari.Korzystacie z tych stron? A może są jakieś, których tutaj nie ujęłam? Chętnie się dowiem. Daj znać w komentarzu.


You Might Also Like

0 komentarze

Polecany post

Co robić na Mierzei Wiślanej? Trasa rowerowa

Może zastanawiasz się właśnie dokąd pojechać na weekend, czy wakacje. Moja propozycja to Mierzeja Wiślana. Jest to dobre miejsce równ...

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *